SKUTECZNOŚĆ

HAIR MEDIC

Hair Medic najszybciej się wchłania, przenika głęboko do korzeni włosów, silnie je odżywia i natychmiast pobudza do działania. Już po 2 tygodniach widać pierwsze efekty, po 6 tygodniach pojawia się efekt WOW, a później jest już tylko lepiej.

Hair Medic jest skuteczny na każdy rodzaj wypadania włosów, nawet w przypadku łysienia androgenowego oraz po chemio i radioterapii. W przypadku wypadania włosów po ciąży często już jedno opakowanie toniku zatrzymuje wypadanie włosów i przywraca ich gęstość.

14 organicznych składników aktywnych to olbrzymia przewaga w skuteczności Hair Medic, ale różnice nie do pokonania zapewnia supernowoczesna technologia. Hair Medic wytwarzany jest poprzez opatentowany proces niskotemperaturowej nano-ekstrakcji organicznych cząstek aktywnych i dlatego jest to najlepszy na świecie produkt przeciw wypadaniu włosów oraz zapewniający ich odrost.

Nanotechnologia to zaawansowany proces pozyskiwania, selekcji i koncentracji obiektów o bardzo małych rozmiarach. Organiczne cząstki nanometryczne znajdujące się w Hair Medic Hair Conditioner wykazują właściwości, które nie występują nawet w preparatach zawierających ekstrakty z tych samych naturalnych składników.

BADANIE SKIN LAB INTERNATIONAL

Skin Lab International Sp. z o.o. to uznane specjalistyczne laboratorium badawcze, któremu zleciliśmy wykonanie badania naszego Toniku Organicznego do włosów. Na podstawie wyników przeprowadzonych badań aplikacyjno-aparaturowych oraz opinii lekarza dermatologa laboratorium Skin Lab stwierdziło, że Tonik Organiczny do włosów wykazuje działania zgodne z naszymi deklaracjami.

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami badań klikając w szczegółowy raport tutaj.

BADANIA

Hair Medic jest efektem 20 lat zaawansowanych badań nad bezstratnymi metodami pozyskiwania najlepszych organicznych składników aktywnych oraz ich łatwej aplikacji dogłębnie do skóry głowy bez zastrzyków i bez efektów ubocznych. Dla Ciebie udostępniamy ten unikalny koncentrat 14 organicznych składników aktywnych pozyskiwanych przy zastosowaniu supernowoczesnej technologii niskotemperaturowej nano-ekstrakcji, która zapewnia najlepszą wchłanialność. Hair Medic jest Twoją gwarancją najszybszych efektów w leczeniu skóry głowy, zatrzymania wypadania włosów i zapewnienia ich odrostu. Działanie i skuteczność potwierdzają badania.

W styczniu 2017 przeprowadziliśmy badanie  satysfakcji na grupie 500 klientów, którzy regularnie używali toniku Hair Medic przez minimum 6 tygodni. Spośród badanej grupy 500 osób

89% bardzo zadowolonych
8% umiarkowanie zadowolonych
3% nie zauważyło różnicy

Posiadamy ogromne doświadczenie

  • 20 lat badań
  • 15 lat obecności na rynkach zagranicznych
  • 3 lata obecności na rynku polskim
  • Certyfikat ISO 22716 Dobrych Praktyk produkcyjnych (GMP)
  • Ocena bezpieczeństwa dopuszczająca dystrybucję toniku i szamponu na rynek europejski

W celu utrzymania najwyższej skuteczności naszych produktów stale poszerzamy i pogłębiamy czynnościowe badania peptydów, materiałów białkowych, roślinnych komórek macierzystych, tłuszczów z roślinnych komórek macierzystych i z komórek roślin dorosłych oraz przeprogramowanych roślinnych komórek macierzystych.

KURACJA

Hair Medic to wyjątkowo łatwa do zastosowania kompleksowa kuracja skóry głowy, dzięki której najszybciej zatrzymasz wypadanie włosów i podwoisz ich gęstość.

2 tygodnie - stabilizacja skóry głowy

3 tygodnie - zatrzymanie wypadania włosów

5 tygodni - rozpoczęcie odrostu włosów

6 miesięcy - 2 razy gęstsze i zdrowe włosy

Wystarczy jedno opakowanie Hair Medic Hair Conditioner i systematyczne stosowanie 2 razy dziennie, w miejsca wykazujące objawy wypadania włosów. Nie potrzebujesz dodatkowych produktów na wypadanie, przetłuszczanie, usunięcie podrażnień, szybszy wzrost, nawilżenie, peeling, itp. W przypadku stosowania tylko raz dziennie zaleca się aplikację wieczorem. Produkt można stosować zarówno na włosy suche jak i wilgotne. Produkt niespłukiwany, do pozostawienia na skórze głowy, aż do całkowitego wchłonięcia.

Tonik powinien wejść w bezpośredni kontakt ze skórą głowy. Można to osiągnąć poprzez zrobienie grzebieniem przedziałków we włosach i sukcesywne natryskiwanie toniku na odsłoniętą skórę głowy. Po całkowitym wchłonięciu włosy układać jak zawsze. Zaleca się stosowanie toniku po umyciu włosów. Jeżeli aplikujesz tonik przed myciem włosów, odczekaj około 2 godzin od momentu aplikacji do ich umycia.

Dla maksymalizacji efektów, przez kilka minut delikatnie masuj skórę głowy koniuszkami palców, przed i po użyciu toniku na porost włosów. Pobudzi to skórę głowy, dzięki czemu wchłanianie będzie jeszcze bardziej efektywne.

Dla uzyskania najlepszych efektów zaleca się systematyczne używanie Hair Medic Organic Shampoo, który oczyszcza skórę głowy z nadmiaru sebum i złuszczonego naskórka oraz wspomaga intensywną terapię Hair Medic Hair Conditioner. Szampon należy wmasować opuszkami palców w wilgotne włosy, a następnie obficie spłukać bieżącą wodą. W razie potrzeby czynność powtórzyć.

Tak jak w przypadku każdego szamponu, nie należy go pozostawiać na skórze głowy dłużej niż 5 minut. Zawiera szybko działające delikatne składniki oczyszczające, które przy dłuższym działaniu mogą jednak spowodować podrażnienia. Organiczne składniki aktywne zawarte w szamponie mają wielkość nano cząsteczek i błyskawicznie  wchłaniają się w skórę głowy dogłębnie ją odżywiając już w ciągu kilku krótkich minut mycia głowy.

Hair Conditioner 150 ml

Najsilniejszy organiczny preparat na odrost włosów. Hair Conditioner przeznaczony jest zarówno dla mężczyzn jak i kobiet.

397,00 PLN

+ koszt wysyłki

Organic Shampoo 200 ml

Przeznaczony jest dla osób pragnących błyskawicznie przywrócić równowagę skóry głowy i zatrzymać wypadanie włosów.

69,00 PLN

+ koszt wysyłki

Opinie klientów

TOP