Czym jest Hair Medic

Hair Medic to najsilniejszy organiczny tonik i szampon, dzięki którym najszybciej zatrzymasz wypadanie włosów i podwoisz ich gęstość.

Stworzona z pasji naukowców i wieków tradycji wschodniej medycyny naturalnej kompozycja 14 organicznych składników aktywnych, pozyskanych za pomocą supernowoczesnej niskotemperaturowej nano-ekstrakcji.

Hair Medic najszybciej się wchłania, przenika głęboko do korzeni włosów, silnie je odżywia i natychmiast pobudza do działania. Już po 2 tygodniach widać pierwsze efekty, po 6 tygodniach pojawia się efekt WOW, a później jest już tylko lepiej.

Hair Medic zapewnia najszybsze rezultaty w walce z wypadaniem włosów oraz odrost utraconych włosów, również w przypadku łysienia androgenowego oraz po chemio i radioterapii. W przypadku wypadania włosów po ciąży często już jedno opakowanie toniku zatrzymuje wypadanie włosów i przywraca ich gęstość.

14 organicznych składników aktywnych to olbrzymia przewaga w skuteczności Hair Medic, ale różnice nie do pokonania zapewnia supernowoczesna technologia. Hair Medic wytwarzany jest poprzez opatentowany proces niskotemperaturowej nano-ekstrakcji organicznych cząstek aktywnych i dlatego jest to najlepszy na świecie produkt przeciw wypadaniu włosów oraz zapewniający ich odrost.

NANOTECHNOLOGIA

Zaawansowany proces pozyskiwania, selekcji i koncentracji obiektów o bardzo małych rozmiarach. Organiczne cząstki nanometryczne znajdujące się w Hair Medic Hair Conditioner wykazują właściwości, które nie występują nawet w preparatach zawierających ekstrakty z tych samych naturalnych składników.

Hair Medic zapewnia niespotykaną nigdzie indziej możliwość dostępu do takich organicznych składników aktywnych jakimi są one w naturze, a to przekłada się bezpośrednio na najlepsze ich wchłanianie i wykorzystanie w miejscu aplikacji.

Przy produkcji Hair Medic wyodrębniamy aktywne składniki funkcjonalne z alg, ziół, grzybów, korzeni, kory, liści oraz ziaren. Pobieramy organiczne składniki aktywne pod postacią bardzo małych rozmiarów cząsteczek o wielkości od 1000 do 2000 nanometrów oraz o molekularnej masie. Tak małe cząsteczki najszybciej i najłatwiej przenikają głęboko do cebulek włosowych, bez konieczności ich wstrzykiwania igłami w skórę głowy. Dodatkowo pozyskujemy aktywny wodór, a przy jego pomocy aktywny tlen z substancji aktywnych biologicznie.

W wyniku wyżej opisanych działań otrzymujemy fizjologicznie aktywne substancje i materiał funkcjonalny bez ich niszczenia, bez utraty czy modyfikacji. Pracujemy w niskich temperaturach poniżej 60 stopni Celsjusza, a cały proces jest niezwykle krótki. Efektem końcowym jest kompleksowy płyn pełny bogatych składników z zachowaniem ich naturalnych funkcji i właściwości.

Historia Hair Medic

Hair Medic powstał dzięki pasji, zamiłowaniu do nauki i wytrwałości w dążeniu do pokonania problemu wypadania włosów. Jest owocem skutecznego zastosowania najnowszych rozwiązań w zakresie żywienia człowieka oraz wykorzystania niskotemperaturowej nano-ekstrakcji w bezstratnym pozyskiwaniu organicznych składników aktywnych. Unikalny skład, łatwość aplikacji i najszybsze rezultaty bez efektów ubocznych są już dostępne również dla Ciebie.

Na początku lat 90tych XX wieku Dr. Park zaobserwował nasilający się problem utraty włosów spowodowany zanieczyszczeniem środowiska, zmianą trybu życia i nawyków żywieniowych. Problem utraty włosów dotyczy coraz młodszych ludzi i często prowadzi do zmniejszenia poczucia własnej wartości, utraty pewności siebie, a nawet depresji. W Korei Południowej pielęgnowanie urody jest szczególnie ważnym elementem kultury. Koreańskie kosmetyki są niezwykle nowatorskie, zaawansowane technologicznie i bardzo skuteczne. Koreanki mają statystycznie najpiękniejszą cerę spośród wszystkich narodów świata, a o codzienny makijaż dbają nawet mężczyźni. Utrata włosów jest tam bardzo dotkliwym problemem i Dr. Park postanowił znaleźć jego rozwiązanie.

Posiadając wykształcenie w zakresie technologii produkcji żywności na Narodowym uniwersytecie w Kyungbook (Korea), postanowił zgłębić najnowsze odkrycia w zakresie odżywiania człowieka na A&M University w Stanie Texas (USA). Prowadził badania nieprzerwanie przez 12 lat, poszukując najlepszych organicznych składników oraz sposobów najszybszego ich dostarczenia do komórek ciała, bez efektów ubocznych. Łącząc setki lat doświadczeń naturalnej medycyny wschodu z najnowszymi rozwiązaniami w zakresie nanotechnologii udało mu się stworzyć w 2002 roku najsilniejszy organiczny preparat do skóry głowy, który usuwa jej problemy i przywraca ludziom piękne zdrowe włosy. Receptura i sposób produkcji zostały opatentowane i rozpoczęła się produkcja.

Początkowym problemem były niezwykle wysokie koszty produkcji, chociaż na tak spektakularne efekty preparatu na porost włosów nie brakowało chętnych w Korei czy USA. Dr. Park dość szybko pozyskał inwestorów i rozpoczęła się budowa najnowocześniejszej fabryki z zaawansowanymi technologicznie liniami produkcyjnymi. Po 10 latach dalszych prac rozwojowych powstał Hair Medic i już na początku 2012 roku rozpoczęły się testy produktu w Europie. W 2013 roku produkt uzyskał wszystkie niezbędne certyfikaty na rynku europejskim, a w kwietniu 2014 roku miała miejsce premiera Hair Medic w Pałacu Filmowym w Cannes, Francja. Tego samego roku produkt pojawił się w sprzedaży w Polsce, a my z dumą zostaliśmy wyłącznym dystrybutorem.

Hair Conditioner 150 ml

Najsilniejszy organiczny preparat na odrost włosów.

397,00 PLN

+ koszt wysyłki

Opinie klientów

TOP