Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.

W styczniu 2017 przeprowadziliśmy badanie  satysfakcji na grupie 500 klientów, którzy regularnie używali toniku Hair Medic przez minimum 6 tygodni.

Spośród badanej grupy 500 osób

  • 89% bardzo zadowolonych
  • zaledwie 8% umiarkowanie zadowolonych
  • tylko 3% nie zauważyło różnicy

ZACZNIJ KURACJĘ

Posiadamy ogromne doświadczenie

  • 29 lat badań
  • 17 lat obecności na rynkach zagranicznych
  • 6 lat obecności na rynku polskim
  • Certyfikat ISO 22716 Dobrych Praktyk produkcyjnych (GMP)
  • Ocena bezpieczeństwa dopuszczająca dystrybucję toniku i szamponu na rynek europejski

W celu utrzymania najwyższej skuteczności naszych produktów stale poszerzamy i pogłębiamy czynnościowe badania peptydów, materiałów białkowych, roślinnych komórek macierzystych, tłuszczów z roślinnych komórek macierzystych i z komórek roślin dorosłych oraz przeprogramowanych roślinnych komórek macierzystych.

Skuteczność działania Hair Medic

Badania

Hair Medic jest efektem 29 lat zaawansowanych badań nad bezstratnymi metodami pozyskiwania najlepszych organicznych składników aktywnych oraz ich łatwej aplikacji dogłębnie do skóry głowy bez zastrzyków i bez efektów ubocznych. Dla Ciebie udostępniamy ten unikalny koncentrat 14 organicznych składników aktywnych pozyskiwanych przy zastosowaniu supernowoczesnej technologii niskotemperaturowej nano-ekstrakcji, która zapewnia najlepszą wchłanialność. Hair Medic jest Twoją gwarancją najszybszych efektów w leczeniu skóry głowy, zatrzymania wypadania włosów i zapewnienia ich odrostu. Działanie i skuteczność potwierdzają badania.

ZACZNIJ KURACJĘ

Badanie Skin Lab International

Skin Lab International Sp. z o.o. to uznane specjalistyczne laboratorium badawcze, któremu zleciliśmy wykonanie badania naszego Toniku Organicznego do włosów. Na podstawie wyników przeprowadzonych badań aplikacyjno-aparaturowych oraz opinii lekarza dermatologa laboratorium Skin Lab stwierdziło, że Tonik Organiczny do włosów wykazuje działania zgodne z naszymi deklaracjami.

Zgodność działania toniku Hair Medic z naszymi deklaracjami została potwierdzona przez niezależne laboratorium Skin Lab International Sp. z o.o.

Poznaj szczegóły, klikając w link.

 

ZACZNIJ KURACJĘ

Przykłady

Pacjent zaczął tracić włosy w wieku 31 lat. Używał odżywki do włosów 2 - 3 razy dziennie, przez około 9 miesięcy. Włosy pacjenta były cienkie, delikatne, szybko się przetłuszczały a skóra głowy była zaczerwieniona. Po 15 dniach stosowania skóra głowy stała się jasna. Po 5 miesiącach (rys. 2), wiele cienkich włosów pogrubiło się i widoczny był ich wzrost. Po 10 miesiącach (rys. 3), cienkie włosy stały się grubsze, a liczba włosów została znacznie zwiększona.

Hair Medic - przykład 1

Pacjent zaczął tracić włosy w wieku 34 lat. Używał toniku 4-5 razy dziennie przez ok. 6 miesięcy. Utrata włosów u tego pacjenta postępowała w bardzo szybkim tempie. Pacjent miał problem z dużą ilością sebum i łupieżu. W jego rodzinie występował już problem łysienia. Po 2 tygodniach stosowania, pory skóry głowy otworzyły się, a sebum i łupież ustąpiły. Odnowa włosów przebiegała dużo szybciej niż u innych badanych. Drugie zdjęcie przedstawia mocno przerzedzone włosy pacjenta, co było spowodowane zachwianiem równowagi pomiędzy istniejącymi długimi, ale cienkimi włosami, a włosami krótkimi ale gęstymi. Jak widać na zdjęciu trzecim utrata włosów ustąpiła. W szybkim tempie pojawiały się nowe, zdrowe i mocne włosy.

Hair Medic - przykład 2

Pacjent zaczął tracić włosy w wieku 30 lat. Używał toniku trzy razy dziennie przez około 8 miesięcy. W przypadku tego pacjenta, łysienie rozwijało się w tym samym czasie na czubku głowy oraz w okolicach czoła, tworząc kształt litery "M". Borykał się on z dużą ilością sebum i łupieżu. Chociaż pacjent przez swoją wrażliwą skórę miał tendencję do alergii , nie wykazał żadnej reakcji alergicznej na odżywkę do włosów. 15 dni po rozpoczęciu badań, sebum i łupież ustąpiły, a jego skóra głowy odzyskała naturalną równowagę. Jak pokazano na zdjęciu pierwszym i drugim, włosy rosły równomiernie w okolicach czoła i czubka głowy.

Hair Medic - przykład 3

Pacjent zaczął tracić włosy w wieku 27 lat i cierpiał na łysienie typu Universalis. Używał toniku 2- 3 razy dziennie przez około 9 miesięcy. U tego pacjenta wypadanie włosów rozwinęło się bardzo szybko po wypisaniu ze służby wojskowej. Jak widać na pierwszym zdjęciu, skóra głowy była bardzo zaczerwieniona. Było to spowodowane leczeniem za pomocą promieniowania ultrafioletowego, któremu był poddany przed uczestnictwem w tych badaniach. Po 40 dniach nastąpił bardzo szybki wzrost włosów. Jak widać na drugim zdjęciu, nowe włosy rosły zdrowe i grube. Zniszczona przez promienie ultrafioletowe skóra głowy zaczęła stopniowo wracać do zdrowej normy.

Hair Medic - przykład 4

Pacjent zaczął tracić włosy w wieku 39 lat. Używał odżywki do włosów 4 razy dziennie przez około 4 miesiące. U tego pacjenta łysienie rozwinęło się w bardzo młodym wieku. Nadmierne sebum i łupież nie zostały u niego zaobserwowane, ale stwierdzono częściowe uszkodzenia porów, z powodu długotrwałej utraty włosów. W rezultacie zaobserwowano, że włosy rosną równomiernie na całej powierzchni głowy.

Hair Medic - przykład 5

Pacjent w wieku 65 lat. Włosy zaczął tracić od 34 roku życia. Włosy pacjenta rosły bardzo wolno a ich wypadanie nasilało się. Powodem wypadania włosów były predyspozycje genetyczne. Stosował tonik dwa razy dziennie przez ok 4 miesiące. Jak widać na zdjęciach nowo wyrosłe włosy były zdrowe i grube. Rosły one zdecydowanie szybciej.

Hair Medic - przykład 6

Pacjent w wieku 37 lat. Włosy zaczął tracić w wieku 29 lat. Powodem wypadania włosów były predyspozycje genetyczne. Jak widać na pierwszym zdjęciu wypadanie włosów nasilało się w okolicach czubka głowy. Stosował tonik dwa razy dziennie przez ok 4 miesiące. Kolejne zdjęcia przedstawiają efekty stosowania toniku. Obszar wypadania włosów wyraźnie się zmniejszył, a nowo wyrosłe włosy były zdecydowanie grubsze. Ich wzrost został przyspieszony.

Hair Medic - przykład 7