Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.

Przebieg kuracji

Hair Medic to wyjątkowo łatwa do zastosowania kompleksowa kuracja skóry głowy, dzięki której najszybciej zatrzymasz wypadanie włosów i podwoisz ich gęstość.

  • 2 tygodnie - stabilizacja skóry głowy
  • 3 tygodnie - zatrzymanie wypadania włosów
  • 5 tygodni - rozpoczęcie odrostu włosów
  • 6 miesięcy - 2 razy gęstsze i zdrowe włosy

ZACZNIJ KURACJĘ

Jak stosować tonik Hair Medic Conditioner?

  1. Hair Medic Conditioner należy stosować 2 razy dziennie, aplikując tonik na miejsca wskazujące objawy wypadania włosów. Nie są potrzebne żadne dodatkowe produkty, np. na nawilżanie czy peeling. Tonik można stosować na włosy suche lub wilgotne. Rekomendowane jest stosowanie po umyciu włosów.
  2. Preparat powinien wejść w bezpośredni kontakt ze skórą głowy. Jeśli trzeba ją odsłonić, można osiągnąć to, robiąc grzebieniem przedziałek we włosach.
  3. Dla uzyskania lepszego efektu należy przez kilka minut masować skórę głowy koniuszkami palców, zarówno przed użyciem toniku, jak i po. Pobudzi to skórę i zwiększy efektywność wchłaniania.
  4. Nie należy spłukiwać toniku. Należy pozostawić go na skórze głowy do całkowitego wchłonięcia. Należy odczekać co najmniej 2 godziny przed ewentualnym umyciem włosów.

ZAMÓW TONIK

Jeszcze lepszy efekt z Hair Medic Organic Shampoo

Dla uzyskania najlepszych efektów zaleca się systematyczne stosowanie Hair Medic Organic Shampoo, który oczyszcza skórę głowy z nadmiaru sebum i złuszczonego naskórka oraz wspomaga intensywną terapię.

Jak stosować Hair Medic Organic Shampoo

  1. Wmasuj szampon koniuszkami palców w wilgotne włosy.
  2. Spłukuj bieżącą wodą. W razie potrzeby powtórz czynność.

Nie pozostawiaj niespłukanego szamponu na głowie na dłużej niż 5 minut. Nawet delikatne składniki oczyszczające po dłuższym kontakcie ze skórą mogą spowodować podrażnienia. Nie martw się o skuteczność – składniki w postaci nanocząstek są szybko wchłaniane i dogłębnie odżywiają skórę głowy już w ciągu kilkuminutowego mycia.

ZAMÓW SZAMPON