PRZYKŁADY

Pacjent zaczął tracić włosy w wieku 31 lat. Używał odżywki do włosów 2 - 3 razy dziennie, przez około 9 miesięcy. Włosy pacjenta były cienkie, delikatne, szybko się przetłuszczały a skóra głowy była zaczerwieniona. Po 15 dniach stosowania skóra głowy stała się jasna. Po 5 miesiącach (rys. 2), wiele cienkich włosów pogrubiło się i widoczny był ich wzrost. Po 10 miesiącach (rys. 3), cienkie włosy stały się grubsze, a liczba włosów została znacznie zwiększona.

Pacjent zaczął tracić włosy w wieku 34 lat. Używał toniku 4-5 razy dziennie przez ok. 6 miesięcy. Utrata włosów u tego pacjenta postępowała w bardzo szybkim tempie. Pacjent miał problem z dużą ilością sebum i łupieżu. W jego rodzinie występował już problem łysienia. Po 2 tygodniach stosowania, pory skóry głowy otworzyły się, a sebum i łupież ustąpiły. Odnowa włosów przebiegała dużo szybciej niż u innych badanych. Drugie zdjęcie przedstawia mocno przerzedzone włosy pacjenta, co było spowodowane zachwianiem równowagi pomiędzy istniejącymi długimi, ale cienkimi włosami, a włosami krótkimi ale gęstymi. Jak widać na zdjęciu trzecim utrata włosów ustąpiła. W szybkim tempie pojawiały się nowe, zdrowe i mocne włosy.

Hair Conditioner 150 ml

Najsilniejszy organiczny preparat na odrost włosów.

397,00 PLN

+ koszt wysyłki

Pacjent zaczął tracić włosy w wieku 30 lat. Używał toniku trzy razy dziennie przez około 8 miesięcy. W przypadku tego pacjenta, łysienie rozwijało się w tym samym czasie na czubku głowy oraz w okolicach czoła, tworząc kształt litery "M". Borykał się on z dużą ilością sebum i łupieżu. Chociaż pacjent przez swoją wrażliwą skórę miał tendencję do alergii , nie wykazał żadnej reakcji alergicznej na odżywkę do włosów. 15 dni po rozpoczęciu badań, sebum i łupież ustąpiły, a jego skóra głowy odzyskała naturalną równowagę. Jak pokazano na zdjęciu pierwszym i drugim, włosy rosły równomiernie w okolicach czoła i czubka głowy.

Pacjent zaczął tracić włosy w wieku 27 lat i cierpiał na łysienie typu Universalis. Używał toniku 2- 3 razy dziennie przez około 9 miesięcy. U tego pacjenta wypadanie włosów rozwinęło się bardzo szybko po wypisaniu ze służby wojskowej. Jak widać na pierwszym zdjęciu, skóra głowy była bardzo zaczerwieniona. Było to spowodowane leczeniem za pomocą promieniowania ultrafioletowego, któremu był poddany przed uczestnictwem w tych badaniach. Po 40 dniach nastąpił bardzo szybki wzrost włosów. Jak widać na drugim zdjęciu, nowe włosy rosły zdrowe i grube. Zniszczona przez promienie ultrafioletowe skóra głowy zaczęła stopniowo wracać do zdrowej normy.

Pacjent zaczął tracić włosy w wieku 39 lat. Używał odżywki do włosów 4 razy dziennie przez około 4 miesiące. U tego pacjenta łysienie rozwinęło się w bardzo młodym wieku. Nadmierne sebum i łupież nie zostały u niego zaobserwowane, ale stwierdzono częściowe uszkodzenia porów, z powodu długotrwałej utraty włosów. W rezultacie zaobserwowano, że włosy rosną równomiernie na całej powierzchni głowy.

Pacjent w wieku 65 lat. Włosy zaczął tracić od 34 roku życia. Włosy pacjenta rosły bardzo wolno a ich wypadanie nasilało się. Powodem wypadania włosów były predyspozycje genetyczne. Stosował tonik dwa razy dziennie przez ok 4 miesiące. Jak widać na zdjęciach nowo wyrosłe włosy były zdrowe i grube. Rosły one zdecydowanie szybciej.

Pacjent w wieku 37 lat. Włosy zaczął tracić w wieku 29 lat. Powodem wypadania włosów były predyspozycje genetyczne. Jak widać na pierwszym zdjęciu wypadanie włosów nasilało się w okolicach czubka głowy. Stosował tonik dwa razy dziennie przez ok 4 miesiące. Kolejne zdjęcia przedstawiają efekty stosowania toniku. Obszar wypadania włosów wyraźnie się zmniejszył, a nowo wyrosłe włosy były zdecydowanie grubsze. Ich wzrost został przyspieszony.

Od kilku lat stosuję Hair Medic. Budzę się rano, biorę prysznic, myję zęby, a następnie aplikuję tonik na skórę głowy. Wieczorem powtarzam aplikację po umyciu zębów. Taki nawyk, mycie zębów a następnie Hair Medic. Tonik zawsze stoi przed moim lustrem w łazience, przed tym samym, w którym widzę codziennie swoje włosy, układam je, a czasem się zastanawiam nad nową fryzurą. W młodości miałem piękne długie włosy, kręcone i gęste. Z wiekiem zaczęły słabnąć, aż zdecydowałem, że je obetnę. Żona trochę też w tej decyzji pomogła J. Kilka lat cieszyłem się z krótkich włosów układanych w modne fryzury u kolejnych fryzjerów. Aż pewnego dnia okazało się, że jest ich za mało na kolejne modne cięcie i następne moje zabiegi skupione już były na tym, żeby nie było widać zakoli. Prawdziwy szok przeżyłem jak zobaczyłem swoje zdjęcia z wakacji w 2011 roku. Słońce, basen, piękne kobiety, a pośrodku ja tyłem, z wielkim łysym plackiem na czubku głowy. Kurczę, to chyba jakieś niefortunne ujęcie. Ja tak przecież nie wyglądam. Kolejne zdjęcia nie były jednak lepsze. Zaczęły się żarty z moich włosów. Na początku było ok, ale kolejny, kolejny i kolejny, w różnych miejscach, wypowiadany przez różne osoby. Było tego za dużo. Zacząłem eksperymenty z produktami dostępnymi na rynku. Różnych kształtów i kolorów opakowania pojawiały się w moim domu, a z nimi malały moje nadzieje, znikały kolejne włosy i pieniądze. Czego ja nie próbowałem. Przetestowałem chyba wszystko co było wtedy dostępne. Czasem włosy przestawały wypadać, ale po kilku tygodniach znowu leciały pod prysznicem, zostawały na palcach przy przeczesywaniu, znajdowałem je na poduszce. No cóż pomyślałem, łysi faceci też są cool. I traf chciał, że będąc w Hong Kongu poznałem na targach doktora Park. Trochę przez przypadek, bo zaczepiłem go z powodu podobieństwa jego fryzury do fryzury Pana Zbigniewa Wodeckiego, a lat na karku miał sporo. Zapytałem - skąd takie piękne włosy u Pana? Trochę dla żartu. A życie płata figle i czasem drobny żart zmienia naszą przyszłość. Kilka ciepłych zdań, wymiana wizytówek, wspólne zdjęcie i ruszyłem dalej szukać maszyn, urządzeń i narzędzi, po które pojechałem na targi. 2 miesiące później otrzymałem przesyłkę z prezentem od Pana doktora, 3 toniki i list. Bez większego zaangażowania rozpocząłem kurację. Jak już mam to zużyję pomyślałem, nie takie wynalazki już sobie aplikowałem. Po 3 tygodniach wizyta u mojej ulubionej fryzjerki Agnieszki i pada pytanie.

Co robiłeś z włosami???

Ooo, myślę, nie jest dobrze… Aga pyta w ten sposób jak mi się pogarsza… Przeważnie po takim pytaniu dostawałem zestaw wskazówek czego już nie robić.
Nic, odpowiedziałem.
Nie no, co robiłeś? Włosy masz dużo dłuższe niż zazwyczaj i są jakieś takie mocniejsze.
A wiesz, stosuję taki nowy wynalazek, z Korei :).
Ile go stosujesz?
Niecałe 3 tygodnie.
Niemożliwe.

Co nie jest możliwe?

Niemożliwe, żeby po 3 tygodniach mieć taki efekt, to nie jest możliwe.
I wtedy pojawiła się myśl - może to jednak zadziała i moje marzenia się spełnią? Przy następnej wizycie usłyszałem: włosy Ci odrastają, więc szybko dałem 2 pozostałe opakowania bliskim osobom na testy. Minął miesiąc, pokazałem Agnieszce zdjęcia ojca, ona pokazała je przyjacielowi, a on powiedział, że go oszukujemy, bo taki efekt to jest po przeszczepie. Wtedy już wiedziałem, że znalazłem produkt którego szukam. Znajomi zaczęli pytać co zrobiłem z włosami, a ja odpowiadałem ‘tajemnica’:). Po kilku miesiącach zrozumiałem, że setki klientów szukają podobnego rozwiązania i powinienem im pomóc. Podzielić się moją ‘tajemnicą’. Przedstawiłem pomysł wspólnikom i rozpoczęliśmy testy na dużą skalę. Wyniki okazały się rewelacyjne. Miesiące pracy nad produktem, badania laboratoryjne, certyfikacja w UE, premiera w Pałacu Filmowym w Cannes. W międzyczasie otrzymaliśmy setki podziękowań od zachwyconych klientów, a ja zrozumiałem ile lat pasji i ciężkiej pracy włożono w ten produkt i jak wyjątkowy jest w porównaniu do innych. Jak różny od tych, które znałem. Zrozumiałem też ilu osobom Hair Medic może pomóc i jak ważne jest żeby go udostępnić każdemu kto pragnie mieć piękne włosy.

Jeśli cenisz najszybsze efekty, najwyższą jakość i organiczny skład to jest to produkt dla Ciebie. Ja już nie mam widocznych zakoli, czubek głowy może nie wygląda tak dobrze jak 15 lat temu, ale nie świeci już na zdjęciach :) Wierzę, że Ty też możesz spełnić marzenia o pięknych i zdrowych włosach. Nie czekaj, aż będzie za późno.

Hair Medic – Odzyskaj zdrowe włosy

Robert Kalbarczyk
Prezes Zarządu

TOP