PYTANIA I ODPOWIEDZI

Jeśli wydacie taką samą kwotę na inne produkty lub zabiegi nie osiągniecie takich samych efektów nawet w połowie.

Na pierwszy rzut oka cena może wydawać się wysoka, ale jak przyjrzy się efektom i w jakim czasie się je uzyskuje to porównanie do innych topowych metod walki z utratą włosów wypada niezwykle korzystnie.

Po pierwsze takich efektów nie daje nic poza transplantacją i czasami mezoteriapią czy ostrzykiwaniem osoczem bogatowpłytkowym. Hair Medic to kuracja bezinwazyjna, a mimo to daje niesamowite efekty z powodu bogactwa organicznych składników aktywnych dostarczanych głęboko aż do cebulek włosowych dzięki niskotemperaturowej nano-ekstrakcji.

Hair Medic daje efekty po miesiącu – dwóch, takie jak ostrzykiwania dają po 4-6 miesiącach. Przeszczepione włosy też są narażone na wypadanie i mogą się osłabiać, więc nie jest to rozwiązanie ‘raz na zawsze’. Ceny zabiegów pomnożone przez ich niezbędną ilość dają kwoty nieporównywalnie wyższe od kuracji Hair Medic.

Kuracja ampułkami znanych i szanowanych firm kosmetycznych jest w podobnej cenie, czasami wyższej, za taki sam okres kuracji. Efekty są jednak nieporównywalne. Dodatkowo Hair Medic kompleksowo usuwa wszystkie problemy skóry głowy i przywraca mieszki włosowe do w pełni zdrowych funkcji. Stosując inne produkty musicie ich mieć kilka na różne dolegliwości i dodać ich ceny do siebie oraz czas na ich aplikację, ponieważ nie ma na rynku innego tak kompleksowego produktu jak Hair Medic. Psikasz kilkukrotnie na skórę głowy i już. To niezwykła wygoda.

Hair Medic zapewnia najszybsze rezultaty, ma udokumentowaną i potwierdzoną skuteczność, łatwo go samodzielnie stosować, nie pozostawia śladów na skórze, jest bardzo wydajny i już jedno opakowanie pozwala dostrzec rezultaty. Nie ma efektów ubocznych.

Zaawansowana technologicznie produkcja oparta jest na pozyskiwaniu organicznych składników aktywnych w procesie niskotemperaturowej nano-ekstrakcji. Dzięki temu składniki w pełni zachowują swoje pro-zdrowotne właściwości oraz są łatwo wchłaniane przez skórę głowy, dogłębnie ją odżywiają aż po cebulki włosowe i zapewniają najszybsze rezultaty.

Hair Tonic to produkt, który odżywia skórę głowy i utrzymuje kondycję włosów. Pomaga również ponownie wzmocnić cieńsze i słabsze korzenie włosów i wyzdrowieć.

Produkt wykonany jest z  ekstraktów z glonów (wodorosty, algi), ziaren (czarna fasola, czarny sezam, itd.) oraz ziół (igliwia, liści, etc). opatentowana niskotemperaturowa metoda nano-ekstrakcji pozwala nam wyodrębnić składniki surowców na drobne cząstki w niskiej temperaturze bez destrukcji termicznej czy chemicznej, umożliwiając najszybsze wchłonięcie składników produktu, głębokie odżywienie i najlepsze rezultaty.

Trzeba stosować dwa razy dziennie na obszarach skóry głowy, gdzie obserwujemy utratę włosów. Ilość toniku nie powinna być zbyt duża, aby  nie spłynęła w dół. W przypadku korzystania raz dziennie, bardziej skuteczna jest aplikacja wieczorem. Można używać produkt przed i po umyciu. Nie trzeba myć włosów po użyciu.

Chociaż odpowiednia ilość zależy od warunków danej osoby, stanu skóry głowy i poziomu wypadania włosów, jak również otoczenia lub stylu życia, zwykle zaleca się używać jedną butelkę (150 ml) w ciągu 4-6 tygodni. Szybsze zużycie nie spowoduje zwiększonego efektu. Zaleca się wykonanie fotografii z telefonów komórkowych i porównywanie zmian w statusie każdego miesiąca.

Tak, ponieważ surowce do produkcji to algi, zioła i zboża

Tak, Hair Medic jest w pełni naturalny i nie zaobserwowano niekorzystnych reakcji krzyżowych czy efektów ubocznych.

Tak, produkty Hair Medic mogą być używane przy wszystkich typach łysienia i dla wszystkich grup wiekowych mężczyzn i kobiet, niezależnie od czynników genetycznych i czynników nabytych (stres, dieta, środowisko, itd.). Hair Medic jest skuteczny również w przypadku łysienia androgenowego oraz po chemio i radio terapii.

Przerwanie stosowania produktu nie powoduje utraty włosów, jeśli funkcja mieszków włosowych jest odzyskana. Zaleca się, aby korzystać z produktów do czasu, aż korzenie włosów staną się samowystarczalne. Zaobserwujemy to łatwo po jakości naszych włosów. Jedno opakowanie toniku wystarcza do rozwiązania problemu utraty włosów najczęściej w przypadku utraty włosów z powodu tymczasowego stresu, tymczasowych problemów hormonalnych, okresowego osłabienia organizmu, czy po przebytej chemio czy radioterapii. W przypadku łysienia androgenowego, przewlekłych chorób, przebywania w niekorzystnych warunkach zewnętrznych zaleca się długotrwałe stosowanie Hair Medic, ponieważ szybkie przerwanie kuracji może skutkować ponownym powolnym pogorszeniem kondycji włosów.

Nie trzeba myć włosów przed aplikacją produktu. Można używać produkt od czasu do czasu w ciągu dnia i nie trzeba myć włosów nawet po użyciu.

Transplantacja włosów nie zatrzyma postępu wypadania włosów. Nawet przeszczepione włosy będą przechodzić przez wypadanie włosów i Hair Medic może być stosowany dla podtrzymania efektów transplantacji włosów.

Bardzo sporadycznie były obserwowane. Osoby po długim okresie strat włosów lub z bardzo zatkanymi porami skóry głowy mogą zaobserwować tymczasowe swędzenie i wysypkę. Ten objaw może zdarzyć się u osób z wrażliwą skórą głowy, podczas gdy aktywne składniki wodorostów zawartych w produkcie otwierają zatkane pory skóry głowy. W zależności od uznania użytkownika, można zaprzestać używania produktu, jeśli wysypka lub swędzenie na skórze głowy są dokuczliwe. Zaleca się zastosowanie peelingu przed kolejnym użyciem toniku.

Produkt zawiera bardzo małe nano cząsteczki aktywnych składników organicznych i nie mają one lepkości. Wchłaniane są najszybciej ze wszystkich dostępnych na rynku preparatów i nie powodują dyskomfortu nawet bezpośrednio po użyciu.

Produkty zawierają organiczne składniki i posiadają przyjemny i delikatny naturalny zapach.

Należy unikać bezpośredniego światła słonecznego lub wysokich temperatur. Można przechowywać je w temperaturze pokojowej. Można również przechowywać je w lodówce.

Czyste włosy i skóra głowy jest warunkiem wstępnym do utrzymania zdrowych włosów. Tłustość włosów często towarzyszy łysieniu, ponieważ zatkane pory w skórze uniemożliwiają odpowiednie oddychanie. Szampon odgrywa ważną rolę w rozwiązywaniu problemów wypadanie włosów. Dla lepszych rezultatów zaleca się używać szampon w połączeniu z tonikiem, mimo że składniki aktywne w szamponie to aż 10% ze wszystkich jego składników.

Po wyciśnięciu odpowiedniej ilości szamponu wytwarza się wystarczającą ilość piany, aby pokryć całe włosy i skórę głowy. Umyj włosy i skórę głowy przy użyciu dziesięciu opuszków palców, aby usunąć tłuszcz na skórze głowy. Należy natrzeć skórę głowy tak, jakbyś lekko masował skórę w celu dokładnego oczyszczenia jej porów przed spłukaniem włosów. Jeśli piana jest mniejsza, należy dodać wodę. Całkowity czas mycia nie może przekraczać 5 minut.

Tak. Należy jednak pamiętać aby nakładać je na włosy, a nie na skórę głowy

Osoby ze zwiększonym wypadaniem włosów mają również zwiększone wydzielanie sebum i wymagają intensywniejszej pielęgnacji. W większości przypadków włosy powinno się myć codziennie, a w przypadku zaawansowanego wydzielania sebum zaleca się myć włosy rano i wieczorem.

Nie posiadamy próbek toniku. Aby zauważyć efekty należy stosować produkt przez minimum 3 tygodnie, a czasami nawet 6. Na tyle wystarcza jedno opakowanie toniku. W przypadku potrzeby nabycia pierwszego opakowania na testy prosimy o kontakt z naszym ekspertem

Produkcja odbywa się w zawansowanej technologicznie Korei Południowej. Dystrybucję na rynku europejskim poprzedziły wieloletnie badania oraz kolejne modyfikacje składu.

Łącznie proces badań nad produktem trwa już ponad 20 lat.

Błyskawicznie przywraca równowagę skóry głowy i zatrzymuje wypadanie włosów. Dostarcza bogactwo aktywnych składników organicznych pozyskanych w procesie niskotemperaturowej nano-ekstrakcji.

Zapewnia najszybsze rezultaty dzięki najlepszemu wchłanianiu aktywnych składników odżywczych.

  • 2 tygodnie - stabilizacja skóry głowy
  • 3 tygodnie - zatrzymanie wypadania włosów
  • 5 tygodni - rozpoczęcie odrostu włosów
  • 6 miesięcy - 2 razy gęstsze i zdrowe włosy

+ Zatrzymuje wypadanie włosów
+ Dogłębnie odżywia cebulki włosów
+ Powoduje odrost utraconych włosów
+ Przyspiesza wzrost włosów
+ Pogrubia włosy
+ Nadaje objętość
+ Usuwa łupież i nadmierne sebum
+ Przywraca równowagę skóry głowy
+ Zmniejsza swędzenie skóry głowy

Błyskawicznie przywraca równowagę skóry głowy i zatrzymuje wypadanie włosów.  Dostarcza bogactwo aktywnych składników organicznych pozyskanych w procesie niskotemperaturowej nano-ekstrakcji. Zapewnia najszybsze rezultaty dzięki najlepszemu wchłanianiu aktywnych składników odżywczych oraz przygotowuje skórę głowy do intensywnej kuracji Hair Medic Hair Conditioner.

+ Delikatnie oczyszcza włosy i skórę głowy
+ Zapobiega wypadaniu włosów
+ Stymuluje odrastanie włosów
+ Eliminuje łupież
+ Eliminuje nadmierne sebum
+ Zmniejsza swędzenie skóry głowy
+ Wzmacnia skórę głowy

Hair Medic jest odpowiedzią na marzenia o pięknych i zdrowych włosach, w postaci organicznych kosmetyków o łatwej aplikacji. Jest to najsilniejszy organiczny preparat przeciw wypadaniu i na porost włosów.

Przeznaczony jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, którzy pragną skutecznie i szybko pozbyć się problemu nadmiernego tracenia włosów.

Doskonale skomponowany skład 14 organicznych składników aktywnych pozyskanych w supernowoczesnej technologii niskotemperaturowej nano-ekstrakcji. Dostępny w wygodnej formie atomizera do miejscowego stosowania na skórę głowy, dzięki któremu najszybciej zatrzymasz wypadanie włosów i podwoisz ich gęstość.

Nie. Tonik jest preparatem dużo silniejszym niż szampon, który jest uzupełnieniem i przygotowaniem właściwej kuracji. Tonik zawiera 14 organicznych składników aktywnych, a szampon 9. Tonik to esencja nanocząsteczek, a w szamponie składniki aktywne to 10% jego zawartości. Szampon ma przede wszystkim funkcję oczyszczającą i zawiera sporo składników myjących, natomiast tonik ma przede wszystkim funkcje stabilizujące i odżywiające.

Nie mamy udokumentowanego przypadku barwienia włosów, mimo to zalecamy kilkudniową próbę w mało widocznym miejscu w przypadku włosów bardzo jasnych i cienkich.

Nie. Tonik jest najsilniejszym tego typu preparatem dostępnym na rynku, mimo to nie pomoże we wszystkich możliwych przypadkach. Odnotowaliśmy kilka powtarzających się przypadków, gdzie tonik pomógł mało lub wcale:

  • Brak żywych mieszków włosowych na danej partii skóry. W takim przypadku rekomendujemy transplantację włosów, a w późniejszym etapie wsparcie kuracją Hair Medic.
  • Wypadanie spowodowane silnymi lekami. Tutaj rekomendujemy konsultację z lekarzem i zastosowanie kuracji Hair Medic po odstawieniu leków lub ze wsparciem odpowiednią kuracją farmakologiczną.
  • Poważne problemy hormonalne np. spowodowane tarczycą lub jej brakiem. W takich przypadkach proponujemy konsultację z lekarzem i stosowanie terapii Hair Medic przy wsparciu leczeniem farmakologicznym.
  • Wypadanie włosów powodowane silnym stresem. W takich przypadkach proponujemy konsultację z lekarzem i stosowanie terapii Hair Medic przy wsparciu leczeniem terapią psychologiczną i / lub leczeniem farmakologicznym.
  • Uzależnienia i wycieńczenie organizmu. W takich przypadkach proponujemy konsultację z lekarzem i stosowanie terapii Hair Medic przy wsparciu leczeniem właściwą terapią wzmacniającą i oczyszczającą.

Nie. Tonik nie wytworzy nowych żywych mieszków włosowych w miejsce obumarłych. Jest natomiast w stanie aktywować mieszki włosowe, które zostały uszkodzone lub silnie osłabione. W przypadku wieloletniego braku włosów sugerujemy transplantację włosów, a w późniejszym etapie wsparcie kuracją Hair Medic.

Mimo możliwości stosowania toniku w każdym rodzaju łysienia i najlepszych obserwowanych wyników przy stosowaniu kuracji Hair Medic w porównaniu do innych kuracji, zawsze zalecamy uzyskanie właściwej diagnozy i wsparcie terapii Hair Medic inną terapią właściwą dla poszczególnych jednostek chorobowych.

Nie. Stosowanie toniku zapewnia silne nawilżenie skóry, a cześć składników pomaga również wiązać wodę we włosie. W składzie znajduje się bogactwo substancji nawilżających, łagodzących i tonizujących, które niezwykle szybko wchłaniają się dzięki nano cząsteczkom oraz alkoholowi, ponieważ  pobudza on ukrwienie skóry głowy.

Hair Conditioner 150 ml

Najsilniejszy organiczny preparat na odrost włosów. Hair Conditioner przeznaczony jest zarówno dla mężczyzn jak i kobiet.

397,00 PLN

+ koszt wysyłki

Organic Shampoo 200 ml

Przeznaczony jest dla osób pragnących błyskawicznie przywrócić równowagę skóry głowy i zatrzymać wypadanie włosów.

69,00 PLN

+ koszt wysyłki

Opinie klientów

TOP